POJÍZDNÉ LEŠENÍ CUSTERS®

Specializujeme se na lešení CUSTERS®, které splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost při práci. CUSTERS® je synonymem    pro cenově výhodné hliníkové lešenářské výrobky špičkové kvality. Se svými téměř 350 různými druhy výrobků se CUSTERS®-systém  vyznačuje svojí mnohostranností, nekonečnými variačními a kombinačními možnostmi a snadností stavby.Tento systém byl vyvinut zejména pro náročné zákazníky. Všechny díly jsou robustní, nevyžadují speciální manipulaci, přičemž případné riziko poškození je minimální.Veškeré technické informace a detaily o jednotlivých typech lešení najdete pod jednotlivými odkazy. Pokud byste měli zájem o pronájem či další informace, můžete se obrátit na naši společnost.

 

FASÁDNÍ LEŠENÍ - pronájem, prodej, montáž

Specializujeme se na rámové lešení společnosti SCAFOM typu TERMOSPRZĘT, které splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost při práci. TERMOSPRZĘT je cenově výhodné lešení špičkové kvality. Vyznačuje svojí mnohostranností,  kombinačními možnostmi a snadností stavby.Tento systém byl vyvinut zejména pro náročné zákazníky. Všechny díly jsou robustní, nevyžadují speciální manipulaci, přičemž případné riziko poškození je minimální.Veškeré technické informace a detaily o jednotlivých typech lešení najdete pod jednotlivými odkazy.

Pokud byste měli zájem o pronájem, prodej či další informace, můžete se obrátit na naši společnost.

STAVEBNÍ SHOZY NA SUŤ

Nabízíme Vám k pronájmu stavební shozy na suť firmy Haemmerlin, které naše společnost vlastní. Shozy je možné zapůjčit po celé ČR. Shozy na suť Haemmerlin jsou vyráběny injektáží (vstřikovací) metodou. Tato metoda a také použitý materiál prvotřídní kvality (polypropylen-kopolymer) zajišťují kvalitu a dělají z nich pevnější, lehčí a pružnější produkt. Vnitřní podélná žebra zajišťují výbornou pevnost. Zesílený systém fixace, s jazýčkem pro bezpečnost, je výlučným řešením firmy Haemmerlin.Naše půjčovna se snaží najít nejsnazší a nejrychlejší cestu svých zákazníků k pronájmu  přesně podle jejich aktuálních potřeb.STAVEBNÍ VÝTAHY


Nabízíme k pronájmu stavební výtahy v širokém sortimentu, které naše společnost vlastní nebo je schopna se svými smluvními partnery Vám zajistit. Nabízíme nákladní a osobonákladní výtahy od různých výrobců především firmy GEDA.Tyto stavební výtahy je možné zapůjčit po celé ČR.
Naše půjčovna stavebních výtahů se snaží najít nejsnazší a nejrychlejší cestu svých zákazníků k pronájmu stavebních výtahů přesně podle jejich aktuálních potřeb.

 

ŽEBŘÍKY


Jako doplňkovou službu pro naše zákazníky nabízíme k pronájmu žebříky v úzkém sortimentu, které naše společnost vlastní. Jsou vhodné především pro přípravné nebo dokončovací práce v nízkých výškách a místech kde se jiná technika vzhledem k rozměru prostoru či rychlosti odvedené práce a mobility pracovníka nemůže efektivně uplatnit.

 

Pokud byste měli zájem o pronájem či další informace, můžete se obrátit na naši společnost.

 

PŮJČOVNA NÁŘADÍ, STAVEBNÍ a ZAHRADNÍ TECHNIKY - připravujeme pro Vás

Připravujeme pro Vás